SIA Netto Tehnika – tā ir stabila, uzticama un perspektīva kompānija, kas nodarbojas ar sadzīves tehnikas, elektronikas, mobilo telefonu un planšetdatoru distribūciju un treidingu gan Eiropas Savienības teritorijā, gan arī ārpus Eiropas robežām.

Mūsu klienti pārsvarā ir treideri, vairumtirgotāji, neatkarīgie mazumtirgotāji un mazumtirdzniecības tīklu pārstāvji, interneta veikali u.c.

Galvenā kompānijas uzmanība ir vērsta uz televizoru, planšetdatoru, personālo datoru, mobilo telefonu, viedtālruņu un fotoaparātu tirdzniecību, ko ražo tādi pasaulē atzīti zīmoli kā Samsung, LG, Apple, Canon, Nikon, Panasonic un daudzi citi. Tāpat arī Netto Tehnikai ir līderpozīcijas, piegādājot A klases zīmolu sadzīves tehniku (Bosch, Siemens, Philips, Candy, Indesit, Ariston u.c.).

Plašas iepirkuma iespējas, būtiska pieredze, strādājot starptautiskajā tirgū, nepastarpināti kontakti ar ražotājiem, elastīgi apmaksas noteikumi un optimāli loģistikas risinājumi visās Eiropas Savienības valstīs – tās ir galvenās Netto Tehnika panākumu sastāvdaļas.

KOMPĀNIJA FAKTOS

 SIA Netto Tehnika sekmīgi darbojas kopš 2008.gada. Ir dalībniece četru kompāniju grupā no trijām valstīm

 Vadošajiem speciālistiem ir vairāk nekā 10 gadu pieredze, strādājot kompāniju grupā

 Pozitīva reputācija visā Eiropā (rekomendācijas var saņemt pēc pieprasījuma)

 No 2010.gada kompānija piedalās visās lielākajās izstādēs Eiropā


 

Birojs: Gunāra Astras 8b, Rīga, LV-1082, Latvija
e-mail: info@nettotehnika.lv
Tālrunis: +371 67775636

Noliktava: Cesvaines 7, Riga, LV-1073, Latvia